Kopia%2520NOWE_LOGO_edited_edited_edited

Kochamy odkrywać świat, kolekcjonować wspomnienia, poznawać wspaniałych ludzi i dzielić się z nimi tym, co dla nas ważne. 
Kawa jest dla nas bardzo ważna a Donna Palonna to kawa, która zaprasza na codzienną chwilę podróży do zupełnie nowych miejsc, ale także powrotów do tych, które są nam już dobrze znane.

Jesteśmy przekonani, że dobra filiżanka świeżo palonej kawy może poprawić nastrój i polepszyć Twój dzień.
Dlatego staraliśmy się stworzyć niepowtarzalny smak, z którego jesteśmy dumni i którym chcielibyśmy się z Tobą podzielić.

coffee-3468204_1920 — kopia.jpg
Donna Palonna.JPG
Kopia%2520NOWE_LOGO_edited_edited_edited

Główną bohaterką tej kawowej przygody jest Donna Palonna - miłośniczka podróży, kobieta temperamentna, wrażliwa i nieobojętna wobec świata i ludzi. Na swojej niezwykłej drodze poznaje wspaniałych rozmówców, którzy goszczą ją w swych domach, dzieląc się bogactwem kultury regionu.

Każda podróż uczyła ją szacunku do piękna i różnorodności naszego świata. Owocem wieloletnich podróży naszej bohaterki jest jej wiedza i smaki, którymi chce się z nami podzielić.

Inspiracją do powstania świeżo palonej kawy Donna Palonna jest miłość, która towarzyszy nam całe życie. W tym wypadku jest to Miłość, którą darzymy kawę, niezwykły prezent wręczony nam przez matkę naturę pozwalający degustować się wyjątkowymi smakami z odległych stron świata.